Elektryk budowlany

|   Elektrycy

Lokalizacja: Bad Nauheim

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznych w nowym i starym budownictwie
  • Montaż tras kablowych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Rzetelność i samodzielność podczas pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki- stawka od 15€/h brutto + od 6€/h netto diety (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)
  • Premia ''Na dzień dobry'' 200€
  • Premia za polecenie pracownika 300€
  • Długotrwałą pracę w stabilnej firmie
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od firmy i zlecenia)- płacone ekstra + 25% do godziny
  • Cykliczne podwyżki
  • Regularne zaliczki
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie- do 15 dnia kalendarzowego danego miesiąca
  • Do 30 dni urlopu
  • Bezpłatne ubranie robocze- do 200€
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Możliwość pracy w teamie (2-3 osoby) - na wybranych zleceniach
Serdecznie zapraszamy do aplikacji!

Wybierz jeden lub więcej plików do przesłania.