Fotograf/Charakteryzator

Lokalizacja: Haßloch

Jeśli pasjonujesz się fotografią, interesujesz się wizażem, posiadasz zdolności sprzedażowe oraz pragniesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to właściwe miejsce dla Ciebie!

Poszukujemy dla jednego z naszych klientów kreatywnego i dynamicznego Fotografa/Charakteryzatora.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie wysokiej jakości fotografii z uwzględnieniem potrzeb klientów.
  • Przygotowywanie klientów do sesji fotograficznych poprzez zastosowanie odpowiedniego makijażu, charakteryzacji i stylizacji zgodnie z tematyką.
  • Praca z technikami chroma-keying (kluczowania barwnego) w celu manipulowania tłem i tworzenia efektów specjalnych zgodnie z wymaganiami projektu.
  • Komunikacja z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań oraz zapewnienie satysfakcji z otrzymanych usług.

Wymagania:

  • Pasja i zaangażowanie w fotografii (zwłaszcza w fotografii studyjnej) oraz wizaż.
  • Doświadczenie w pracy fotografa  i w charakteryzacji będzie atutem.
  • Znajomość technik sprzedażowych i obsługi klienta.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem.
  • Stałe zatrudnienie w ramach długoterminowego zlecenia u jednego z naszych stałych klientów.
  • Elastyczne godziny pracy: pełen etat lub praca na część etatu.
  • Dodatkowe świadczenia, takie jak premia świąteczna i urlopowa.
  • Możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznego konsultanta!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami w branży artystycznej!

Wybierz jeden lub więcej plików do przesłania.