Mechanik Samochodowy

Lokalizacja: Lauchheim

Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego mechanika samochodowego z prawem jazdy kategorii B dla jednego z naszych stałych klientów.

Jeśli pasjonujesz się naprawą i konserwacją samochodów oraz posiadasz solidne umiejętności techniczne, to ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz napraw pojazdów różnych marek i modeli.
  • Diagnozowanie usterek i określanie zakresu prac naprawczych.
  • Wykonywanie konserwacji zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w konserwacji i naprawie różnych typów pojazdów.
  • Umiejętność diagnozowania problemów mechanicznych.
  • Znajomość podstawowych narzędzi i urządzeń używanych w warsztatach samochodowych.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Dokładność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach długoterminowej współpracy u jednego z naszych stałych klientów.
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Dodatkowe świadczenia, w tym premie świąteczne i urlopowe.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Wybierz jeden lub więcej plików do przesłania.