Opiekun/ka w domu seniora

|   Opiekunowie medyczni

Lokalizacja: Düren

Poszukujemy doświadczonych opiekunów/ek osób starszych w domu seniora.

Posiadamy oferty pracy w różnych rejonach i miastach Niemiec.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece,
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech,
  • gotowość do pracy na nocną zmianę,
  • samochód i prawo jazdy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie podopiecznych domu seniora,
  • dokumentowanie wykonywanych czynności.

CO OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • wysokie wynagrodzenie- uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego,
  • premia 'na dzień dobry' 200€,
  • premia za 'polecenie pracownika' 300€,
  • 35-cio godzinny tydzień pracy z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych,
  • dodatki za pracę w niedziele i święta oraz pracę w godzinach nocnych,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • ubrania robocze,
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu),
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora  przez cały okres zatrudnienia,
  • polską gościnność i niemieckie standardy pracy.

I Ty możesz zostać bohaterem naszych seniorów!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i aplikacji!

Wybierz jeden lub więcej plików do przesłania.