Perfuzjonista kliniczny

Miejsce pracy: Duisburg

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji m.in. pracowników medycznych, a naszym klientem jest szpital w Niemczech.
Poszukujemy doświadczonego perfuzjonisty klinicznego.

Jako Perfuzjonista będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie krążenia pozaustrojowego podczas zabiegów kardiologicznych i thoraxchirurgicznych. Będziesz ścisłe współpracować z zespołem kardiologicznym i chirurgicznym, aby zapewnić pacjentom najlepszą opiekę.

Zakres obowiązków:

  • Sterowanie procesem krążenia pozaustrojowego podczas zabiegu chirurgicznego lub kardiologicznego
  • Monitorowanie stanu pacjenta i wprowadzanie odpowiednich zmian w parametrach krążenia pozaustrojowego
  • Obsługa urządzeń służących do mechanicznego wspomagania krążenia, urządzeń do leczenia zaburzeń rytmu serca oraz urządzeń do prowadzenia zabiegów małoinwazyjnych w kardiochirurgii
  • Współpraca z zespołem medycznym i pielęgniarskim w celu zapewnienia najlepszej opieki pacjentom

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie medyczne
  • Mile widziany ukończony kurs kwalifikacyjny dla perfuzjonistów
  • Doświadczenie w prowadzeniu krążenia pozaustrojowego
  • Znajomość urządzeń i sprzętu stosowanego w procesie krążenia pozaustrojowego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne zarobki- stawka 30 €/h
  • Niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zespole wsparcia i opieki nad pacjentami
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Polską gościnność i niemieckie standardy pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres e- mail: praca[at]smartjobs.de lub poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Wybierz jeden lub więcej plików do przesłania.